Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Asil Gayrimenkul Anamurda Dualarla Açıldı

Haberler
Asil Gayrimenkul Anamurda Dualarla Açıldı

Asil Gayrimenkul Anamurda Dualarla Açıldı

Mithat Ünal-Anamur Asil Gayrimenkul dualarla açıldı. Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, Stajyer Kaymakam Mustafa Gövercin, Belediye Başkan Yardımcıları Türkan Kasapoğlu, Mehmet Tuğrul, İlçe  Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, Ak Parti İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir ve vatandaşlar katıldı.
1654349498-d37365abc35e5390a1c2
Tapu Eski Memuru Süleyman Solak’ın ev sahipliği yaptığı, Hüseyin Yavuz ve Adnan Ünal’ın yatırım ortaklığını yürüteceği Asil Gayrimenkul’ün açılış duasını Anamur İlçe Müftüsü Mehmet Fidan yaptı.
Duanın ardından kısa bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Bilal Bozdemir,  ilçemizin istihdamı için bu tür iş yerlerinin daha çok açılması gerektiğini söyledi. Süleyman Solak’ın tecrübeli bir kamu görevlisi olduğunu hatırlatan Bozdemir,  işyerinin hayırlı olmasını diledi ve bol kazançlar temenni etti. Gayrimenkulü ziyareti sırasında Anamur D-400 karayolunun güney kesimindeki yol kenarlarının imara açılması için çalışmaların başlatıldığını da sözlerine ekledi. Asil Gayrimenkul Sahibi Süleyman Solakta, Yatırımcı Hüseyin Yavuz ve Adnan Ünal ile birlikte yola çıktıklarını ve 2024 yılında ciddi yatırımlara imza atmayı planladıklarını söyledi. “Kurumsal bir firma yolunda vizyon ve misyonumuzla hedefler koyduk” diyen Solak; “Bu yörede bir ilk. Bir firmanın içerisinde, Harita mühendisimiz, makine mühendisimiz, derleme uzmanımız, mimarımız, Hukuk danışmanımız… buraya gelen vatandaşımızın arsaylaibinayla ve hukuksal ne sorunu varsa burada çözülüyor. Biz de tapu ve kadastro olarak vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda dışarıdan gelen yatırımcılarımıza, iyi bir danışmanlık yolunda hedeflerimizi koyduk.

1654349588-49200f3a0dc267e494b6

Allah izin verirse 2024 yılında hedefimiz burada sıfırdan bir bina oluşturmak ve onu yurt dışına pazarlamak.” Dedi.
Anamurda sahil kesiminin imara açılmaya başladığını kaydeden İş İnsanı Hüseyin Yavuz; “Anamur’un yerli ve yabancı yatırımcılar için cazip bir yer olacağını düşünüyorum. İlk yatırım yapanlar daha farklı bir konumda. Ayrıca turfanda sebze ve meyve üretimi için önemli bir üretim yeri olduğu için tarımsal yatırımlara da müsaittir.” Dedi.  Kaymakam bilal Bozdemir’in Anamur’un geleceği ile ilgili ortaya koyduğu vizyonun umut verici olduğunu belirterek Bozdemir’e teşekkür etti.  Anamur’un yamaç paraşüt sporu içinde önemli bir cazibe merkezi olduğunun altını çizen Yavuz, Süleyman Solak’ı hem bu denli ciddi bir işyeri açmasından dolayı hem de yürüttüğü yamaç paraşütü faaliyetleri için tebrik etti.
Anamur bölgesinin bir çok yerini gezdiğini kaydeden İş İnsanı Adnan Ünal da “Anamur’u araştırdık. Gerek tarihi ve turistik yerlerini, tarımını ve turizmle yapılacak şeyleri inceledik. Çok bakir bir yer. Tarımda çok büyük gelişmeler kaydediyor. Ama daha yapılacak bir çok şey olduğuna inanıyorum.” Dedi. Asil Gayri Menkul 82 ve 92 yaşında iki Hoca’nın ofiste ve Müftü Mehmet Fidan’ın ofis önünde yaptığı dualarla açıldı.

1654349298-48b20b2da9

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları