Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Asil Gayrimenkul’den Karaçukur da İmar Girişimi

Haberler
Asil Gayrimenkul’den Karaçukur da İmar Girişimi

Asil Gayrimenkul’den Karaçukur da İmar Girişimi

Anamur’da geniş bir yelpazede hizmet atağını sürdüren Süleyman Solak ve Hüseyin Yavuz ortaklığındaki  Anamur Asil Şirketler Topluluğu Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Şirketi olarak, Karaçukur Köyünde arazilerimizin imar çalışmalarına devam ediyoruz. Allah izin verirse zeytin, incir ve aronya meyve fidanı 120 dönüm ekilecek. Asil Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Şirketi Asil Demir Kaynak Atölyemiz Asil Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Şirketi Asil Galvenizli Bahçe Teli Üretim ve uygulama tesisi ile hizmete devam ediyoruz.
Asil Gayrimenkul Hangi Hizmetleri Veriyor?
 Asil Galvenizli Bahçe Teli Üretim ve uygulamalarını sürdürüyoruz. Şirket ortaklarımızdan Süleyman Solak, Gayrimenkul ve tarımsal ürünlerle ilgili hem üretim hem de imalat konusunda yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını kaydetti.
Tarımsal Yelpazenin Tropikal Ürünlerinde Bizde Varız
Karaçukurda ki uygulama sahasında tropikal meyve ve sebze üretimlerini sürdürdüklerini kaydeden Solak, gayrimenkul talepleri doğrultusunda da vatandaşa danışmanlık ve alım satım konularında yardımcı olmaya çalıştıklarının altını çizdi. Vatandaşın tapu işlemleri konusunda yardımcı olduklarını da sözlerine ekleyen Solak son zamanlarda başlattıkları galvanizle bahçe teline olan talebin sektördeki başarılarını da ortaya koyduğunu sözlerine ekledi. Solak; “Asil Gayrimenkul olarak Gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında kabul görmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz. Bu anlamda bizi fark eden herkese kazandırmaya devam edeceğiz.” Dedi.
Asil Gayrimenkkul Hizmet İçin Kendisini Sürekli Güncelliyor
Asil Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Şirketi ortağı Hüseyin Yavuz da Asil Gayrimenkul olarak Süleyman Solak ile çalışmalara devam ettiklerini kaydetti.  Şirketimizin, vatandaşımıza hizmet götürme anlamında her zaman daha da ileriye gitmek için gayret ettiğini kaydeden Hüseyin Yavuz; “Bu gün yatırım anlayışı tek yönlü olarak devam edemiyor. Çoklu olarak yürütülmesi artık zorunlu hale  geldi. Ancak burada profesyonelliğe dikkat etmek lazım.  Çünkü artık ‘Ne iş olsa yaparım.’ Devri bitti. Çeşitliliği ne kadar arttırırsan arttır. Topluma sunduğun işin ya ehli olacaksın, ya da ehil kişilerle iş birliği yapacaksın. Biz bu konuda Asil Gayrimenkul’ ün kurucusu, ehil insan Süleyman Bey ile ortak olduk. Onun da beni ehil görmesinden onur ve gurur duyuyorum, mutlu oluyorum.” Dedi.


Asil-1

1

4

3

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları